Rekomendacje

ISB
13-08-2002, 00:00

KĘTY. Analitycy CDM Pekao podtrzymali rekomendację „neutralnie” dla akcji Grupy Kęty. W raporcie z 5 sierpnia wycenili wartość akcji spółki na 56,70 zł.

Według autorów rekomendacji, akcje Kęt są niedowartościowane. Wycena na poziomie 56,70 oznacza ponad 30-proc. potencjał wzrostu wobec kursu rynkowego w chwili sporządzania rekomendacji.

— Wycena sporządzona metodą porównawczą opierając się na danych za rok 2001 daje zbliżony wynik 58 zł na akcję i wskazuje na znaczące niedowartościowanie akcji Kęt w stosunku do porównywalnych firm notowanych na innych giełdach — napisano w rekomendacji.

W opinii autorów rekomendacji, akcje Grupy Kęty stały się w pierwszej połowie tego roku walorami defensywnymi. Nie spodziewają się oni wyraźnego spadku kursu udziałów spółki po zakończeniu wezwania. MD

TP SA. CDM Pekao podwyższył rekomendację dla akcji Telekomunikacji Polskiej SA do „ponad rynek” z „neutralnie” — wynika z raportu datowanego na 5 sierpnia, który został opublikowany w poniedziałek. Akcje spółki zostały wycenione na 16 zł wobec 11,20 zł w dniu 5 sierpnia.

— Motorem wzrostu Grupy będzie PTK Centertel. Wyceniliśmy fundamentalnie wartości kapitału akcyjnego TP na 22 mld zł, z czego 17 mld zł przypada na telefonię stacjonarną, a 5 mld zł na telefonię komórkową (PTK Centertel) — napisali analitycy CDM Pekao SA.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rekomendacje