Rekomendacje

Agora: Akumuluj

Rekomendacje

Reuters, ADM, ISB, PAP
opublikowano: 23-06-2006, 00:00

Agora: Akumuluj

Analitycy CDM Pekao w raporcie z 19 czerwca podnieśli rekomendację dla Agory z „redukuj” do „akumuluj”, obniżając dwunastomiesięczną cenę docelową dla akcji spółki z 37,10 zł do 36 zł.

„Mocny spadek kursu Agory sprowadził jej wycenę poniżej wyznaczonej przez nas ceny docelowej. Wierzymy, że możliwe jest odbicie po mocnym wyprzedaniu walorów spółki” — piszą analitycy CDM Pekao.

CDM prognozuje, że w 2006 r. Agora zarobi netto 75,2 mln zł.

HVB: przeważaj

Unicredit: Przeważaj

HSBC podniósł swoją rekomendację dla banku HVB z „neutralnie” do „przeważaj w portfelu”. Cenę docelową akcji podniesiono z 26,13 euro do 36 euro.

HSBC podniósł również cenę docelową dla przejmującego HVB włoskiego banku Unicredit z 6,8 euro do 7,5 euro. Utrzymał jednak rekomendację „przeważaj w portfelu”.

KGHM: Trzymaj

Raiffeisen Research w raporcie z 21 czerwca rozpoczął wydawanie rekomendacji dla akcji KGHM od „trzymaj”. Cenę docelową wyznaczył na 80 zł. Zdaniem analityków Raiffeisena 33-procentowy spadek kursu akcji KGHM sprawił, że cena zbliżyła się do właściwej.

„Uważamy, że wcześniej rynek zbyt optymistycznie zareagował na rekordowo wysokie ceny miedzi” — piszą analitycy w raporcie.

Vistula: Kupuj

Dom Maklerski Millennium w raporcie z 14 czerwca podwyższył cenę docelową dla akcji Vistuli z 56,9 zł do 60,10 zł i podtrzymał rekomendację „kupuj”.

Zdaniem analityków DM Millennium połączenie Vistuli i Wólczanki spowoduje poprawę płynności, co razem z planowaną nową emisją akcji na przejęcia i ciekawym programem rozwoju oraz możliwymi efektami synergii sprawi, że wzrośnie zainteresowanie inwestorów nową spółką.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Reuters, ADM, ISB, PAP

Polecane