Rekomendacje

KZ
opublikowano: 29-01-2008, 00:00

GTC: kupuj

Analitycy Ipopema Securities w raporcie z 18 stycznia utrzymali rekomendację „kupuj” dla czołowego w Europie Środkowo-Wschodniej dewelopera. Obniżyli cenę docelową jednej akcji do 46 zł z 55,4 zł.

Rekomendację wydano przy kursie GTC na poziomie 36,1 zł. Na poniedziałkowej sesji akcje dewelopera kosztowały na warszawskiej giełdzie 35 zł. To o jeden procent mniej niż w piątek.

TVN: neutralnie

Analitycy Merrill Lynch wydali rekomendacje „neutralnie” dla akcji telewizji TVN. Informację podała agencja Bloomberg. Na zamknięciu piątkowej sesji jedna akcja TVN warta była 22,45 zł, czyli 1,7 proc. mniej niż w czwartek. W poniedziałek kurs spadał po południu o 3 proc. — do 21,75 zł.

SYGNITY: kupuj

Citigroup podniósł rekomendację dla informatycznej spółki do „kupuj” z „trzymaj”. Poinformowała o tym w poniedziałek agencja Bloomberg. Na zamknięciu piątkowej sesji akcje Sygnity kosztowały 33 zł. W poniedziałek po południu taniały o 2 proc. i kosztowały 32,3 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane