Rekomendacje

MZ
opublikowano: 13-02-2008, 00:00

REKOMENDACJE

Echo Investment: kupuj

Analitycy DM BOŚ w raporcie z 7 lutego zalecają kupowanie akcji Echo Investment. Papiery dewelopera wycenili na 8,75 zł. Rekomendację wydano przy kursie spółki na poziomie 6,31 zł.

„Ochłodzenie koniunktury w ostatnich miesiącach na rynku kapitałowym sprawiło, że akcje spółki są mocno niedowartościowane i jest to odpowiedni moment do długoterminowych zakupów ze względu na solidne podstawy spółki” — napisano w komentarzu.

Według analityków, po okresowo słabszych wynikach w 2008 roku (głównie za sprawą braku zysków z aktualizacji) w porównaniu z rokiem ubiegłym, wyniki spółki w latach 2009-2011 skokowo się poprawią.

TP: ponad rynek

Analitycy Credit Suisse podwyższyli rekomendację dla akcji TP do „ponad rynek” z „neutralnie”. Podwyższono też wycenę akcji o 4,2 proc., do 25 zł. Informację podała agencja Bloomberg.

Credit Suisse Group wskazuje na dobre perspektywy dla PTK Centertel oraz plany większej wypłaty dla akcjonariuszy. TP planuje wypłacić akcjonariuszom 2,75 mld zł, z czego 700 mln zł będzie przeznaczone na skup własnych akcji.

ZA PuŁawy: akumuluj

Analitycy DM PKO BP w raporcie z 8 lutego wydali rekomendację „akumuluj” dla Zakładów Azotowych Puławy. Cenę docelową dla akcji spółki ustalili na 145 zł — poinformował DM PKO BP w porannym raporcie. We wtorek po południu akcje Puław kosztowały na warszawskiej giełdzie 121 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MZ

Polecane