Rekomendacje

DI
opublikowano: 21-07-2009, 00:00

CEZ: przewaŻaj

Analitycy HSBC w raporcie z 20 lipca wydali rekomendację "przeważaj" dla akcji czeskiego koncernu energetycznego CEZ. Cenę docelową wyznaczono na 1090 czeskich koron. W przeliczeniu daje to cenę docelową wysokości 181 zł. W poniedziałek za papiery

giganta płacono na GPW 147 zł.

Eurocash: kupuj

Analitycy Unicredit podnieśli re-

komendację dla Eurocash do

"kupuj". Informację podała agen-

cja Bloomberg. W poniedziałek je-

den papier spółki wart był 10,7 zł.

GTC: trzymaj

Analitycy z Unicredit obniżyli rekomendację dla akcji Globe Trade Centre do "trzymaj" z "kupuj". Poinformował o tym Bloomberg. W poniedziałek za akcje spółki płacono 23,42 zł.

PuŁawy: kupuj

Unicredit podniósł rekomendację dla Zakładów Azotowych Puławy do "kupuj" — podał Bloomberg. Na poniedziałkowej sesji kurs Puław wynosił 81,9 zł.

Pol-Aqua: sprzedaj

Analitycy Unicredit obniżyli re-

komendację dla spółki Pol-Aqua

do "sprzedaj" z "trzymaj".

W poniedziałek za akcję budowlanej firmy płacono 24,7 zł.

Empik: sprzedaj

Unicredit obniżył rekomendację dla Empiku do "sprzedaj" z "trzymaj". W poniedziałek za akcję Empiku płacono na GPW 10 zł.

LPP: trzymaj

Analitycy Unicredit podwyższyli rekomendację dla akcji LPP do "trzymaj" ze "sprzedaj". Poinformował o tym Bloomberg. Na pierwszej sesji tego tygodnia za akcje spółki płacono na GPW 1305 zł.

Budimex: kupuj

Unicredit podniósł rekomendację dla akcji Budimeksu do "kupuj". W poniedziałek kosztowały one 64,50 zł.

Comarch: sprzedaj

Analitycy Ipopema w raporcie z 13 lipca pozostawili rekomendację "sprzedaj" dla akcji Comarchu. Cenę docelową papierów obniżono do 51 zł (z 130,82 zł).

Kernel: kupuj

Analitycy Wood Company w raporcie z 13 lipca podwyższyli rekomendację dla akcji Kernel Holding do "kupuj" z "trzymaj". Cena docelowa nie zmieniła się i wynosi 37 zł. W dniu wydania rekomendacji akcje spółki kosztowały 26 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy