Rekomendacje

PAP
opublikowano: 26-08-2009, 00:00

PBG: neutralnie

Analitycy Millennium DM w raporcie z 19 sierpnia podnieśli cenę docelową akcji PBG do 201,9 zł ze 187 zł i podtrzymali dla nich rekomendację "neutralnie".

"Za pomocą metody DCF szacujemy wartość waloru spółki na 235,8 zł. PBG dzięki dobremu portfelowi zamówień i związanymi z nim oczekiwaniami co do przyszłych wyników finansowych notowany jest ze znaczną premią w stosunku do pozostałych spółek budowlanych, stąd wycena porównawcza wysokości 168 zł" — napisali w raporcie analitycy Millennium DM.

Bank Handlowy:

wycena 66 zł

HSBC podniósł cenę docelową akcji Banku Handlowego o 22 proc., do 66 zł — poinformowała we wtorek agencja Bloomberg. We wtorek za akcje banku płacono XX zł.

NG2: trzymaj

Analitycy Citigroup obniżyli rekomendację dla akcji NG2 do "trzymaj" z "kupuj" — podała agencja Bloomberg.

CEZ:

redukuj

Analitycy Domu Inwestycyjnego BRE Banku w raporcie z 18 sierpnia rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla CEZ od "redukuj", ustalając cenę docelową na 140,60 zł.

W dniu wydania rekomendacji kurs CEZ wynosił 155,00 zł.

"Wyceniamy akcje CEZ na 140,60 zł i zalecamy ich redukowanie. Zwracamy uwagę, iż na obecnym wzrostowym rynku znacznie ciekawszą alternatywę inwestycyjną stanowią akcje Orlenu czy Lotosu"— napisano w rekomendacji.

Według analityków DI BRE, CEZ ze względu na dotychczasową historię poprawy wyników finansowych notowany jest z 15-20-procentową premią do porównywalnych spółek europejskich.

CEDC:

redukuj

Analitycy Morgan Stanley także nie widzą na razie wielkich perspektyw dla notowań CEDC. Obniżyli rekomendację dla spółki do "niedoważaj" z "równoważ" — poinformowała agencja Bloomberg.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy