Rekomendacje

01-03-2010, 11:50

,,Kongres "What’s going on in Retailing?" to niepowtarzalne wydarzenie w środowisku handlowym. Spotyka się to bowiem wiedza ekspertów z doświadczeniem praktyków prezentujących swoje osiągnięcia w handlu detalicznym, a także sprawdzone rozwiązania biznesowe oraz plany inwestycyjne. Już po raz 6 Kongres stwarza okazję do podsumowania dotychczasowych osiągnięć branży retail oraz do zdobycia cennych informacji podczas merytorycznej dyskusji w przyjaznej atmosferze."

Wojciech Kruszewski
Prezes Zarządu, Lewiatan '94 Holding


,,Serdecznie zapraszam do udziału w Kongresie What’s going on in Retailing, czyli największym spotkaniu branży handlu w Polsce. Kongres będzie doskonałą okazją do omówienia szeregu najistotniejszych spraw dla sektora handlu i dóbr konsumpcyjnych. Będzie to także wyjątkowa okazja żeby poznać opinie praktyków i ekspertów na temat kierunków i trendów sterujących rozwojem handlu w Polsce”

Krzysztof Gradecki
Prezes, Eko Holding


,,Kongres What’s going on in Retailing to od kilku lat jedno z najważniejszych spotkań branży FMCG w Polsce.
Warte podkreślenia jest, iż tematy poruszane podczas Kongresu ewoluują wraz z polskim rynkiem. Sześć lat temu, kiedy Kongres odbywał się po raz pierwszy, sytuacja sieci sklepów detalicznych wyglądała zupełnie inaczej. Skalę zmian pokazuje liczba sklepów sieci Żabka, która od 2004 roku podwoiła się tworząc największą, scentralizowaną i sformatowaną sieć sklepów typu convenience w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym czasie pojawiły się również nowe trudności. Tegoroczne tematy determinować będzie ogólnoświatowe spowolnienie gospodarcze liczę jednak, że będę uczestnikiem interesującego spotkania, będącego zapowiedzią nowych trendów rynkowych. "

dr Jacek Roszyk
Prezes Zarządu Żabka Polska S.A.

„To już po raz szósty Kongres What’s going on in Retailing?! organizowany przez Informedia Polska zgromadzi ekspertów z dziedziny handlu. To spotkanie to nie tylko możliwość  wymiany opinii czy doświadczeń z branży, ale również okazja do podsumowania wydarzeń ostatnich miesięcy. Jednak przede wszystkim Kongres to ożywiona debata nad przyszłością handlu, która pozwala stworzyć przybliżony obraz nadchodzących trendów, możliwości czy też zagrożeń dla retailu. Zatem obecność obowiązkowa, do zobaczenia w czerwcu! ”

Andrzej Wojciechowicz
Prezes BOMI S.A.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Rekomendacje