Rekomendacje

DI
opublikowano: 30-06-2011, 00:00

Cyfrowy Polsat: kupuj

UniCredit podwyższył rekomendację dla Cyfrowego Polsatu do "kupuj" z "trzymaj". Informację podała agencja Bloomberg.

Jutrzenka:

trzymaj

Analitycy Erste Group w raporcie z 28 czerwca obniżyli cenę docelową dla akcji Jutrzenki do 3,8 zł, podtrzymując dla nich rekomendację "trzymaj". Rekomendacja została wydana przy cenie 3,51 zł.

Police:

sprzedaj

Analitycy Erste Group, w raporcie z 28 czerwca, obniżyli rekomendację dla ZCh Police do "sprzedaj" z "akumuluj" i wyznaczyli nową cenę docelową dla akcji spółki na 10,26 zł. Jest ona niższa od poprzedniej ceny o 1,40 zł.

"Rynek nawozów wieloskładnikowych zanotował solidny wzrost od czasu naszego ostatniego zalecenia ("akumuluj"). Jednak oczekiwany wzrost cen surowców powinien odbić się na rentowności ZCh Police w nadchodzących miesiącach. Z tego powodu rekomendujemy sprzedaż papierów spółki i ustalamy nową cenę docelową na 10,26 zł" — napisano w raporcie.

Analitycy Erste Group dodali, że cena docelowa jest niższa od poprzedniej o 1,40 zł ze względu na 2,5-procentowe wzrosty cen gazu.

Rekomendację wydano przy cenie 12,37 zł za akcję.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rekomendacje