Rezerwuj leasing online

opublikowano: 09-05-2013, 00:00

Millennium Leasing zaczyna walkę o mniejszego przedsiębiorcę — kusi finansowaniem, które można wybrać i zarezerwować online.

Firmy leasingowe zależne od producentów samochodów czy sprzętu, proponując usługi dodatkowe, odbierają klientów leasingodawcom funkcjonującym w ramach grup bankowych — alarmował niedawno Deloitte w swojej analizie na temat rynku leasingu. Fakt — zakup pakietowego produktu leasingowego razem z samochodem to szybkie i wygodne rozwiązanie. Dlatego banki nie przyglądają się temu zjawisku z założonymi rękami. Millennium Leasing postawowił przyciągnąć do siebie mniejszych przedsiębiorców. Lada chwila rusza z ofertą leasingu samochodów osobowych i ciężarowych (osobisty-leasing.pl), przygotowaną z myślą o takich firmach, zarówno klientów Millennium Banku, jak i nowych. W ramach nowej oferty parametry leasingu można ustalić samodzielnie online, a przygotowaną ofertę zarezerwować bezpłatnie na 60 dni. Też online. W tym czasie przedsiębiorca może poszukać auta i porówanć dostępne na rynku oferty leasingu. Skąd pomysł na takie rozwiązanie?

— Firmy, dostając leasing w pakiecie z samochodem, nie mają okazji, żeby porównać dostępne na rynku oferty. Chcieliśmy dać im alternatywę — żeby mogły wybrać nie tylko samochód, ale też leasing — mówi Wojciech Rybak, prezes zarządu Millennium Leasing.

W mniejszych firmach Millennium Leasing widzi potencjał — często potrzebują czegoś innego niż pakietowej oferty. Rezerwacja leasingu online do niczego nie zobowiązuje klienta, ale zobowiązuje Millennium Leasing do tego, żeby dać klientowi finansowanie na takich zasadach, jakie sobie wyliczył. W ramach oferty osobistego leasingu klient, jeśli będzie miał na to ochotę, może również skorzystać z usług dodatkowych, np. ubezpieczeń. Może, ale nie musi — w porównaniu z popularnymi rozwiązaniami pakietowymi. Można sfinansować dowolny, nowy lub używany (nie starszy niż pięcioletni) samochód osobowy lub ciężarowy do 3.5 t DMC, zakupiony od autoryzowanego dealera na podstawie pełnej (23 proc.) faktury VAT, w cenie nieprzekraczającej 250 tys. zł netto w przypadku pojazdów nowych lub 150 tys. zł netto w przypadku pojazdów używanych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane