RMF FM: Problemy z przedsprzedażą w PKP Intercity

RMF FM
22-10-2009, 10:28

Chcesz kupić w przedsprzedaży tańszy bilet na pociąg PKP Intercity? Możesz mieć problem. Spółka przewozowa kilkanaście dni temu wstrzymała część takich transakcji. Chodzi o 12 ekspresów kursujących między Warszawą a Poznaniem i Krakowem. Od listopada te pociągi zostaną zamienione na Tanie Linie Kolejowe, a to wymaga zmian w systemie komputerowym.

Firma zapewnia, że problem zniknie już jutro, chociaż istnieje od kilkunastu dni i jest dość uciążliwy dla osób jeżdżących regularnie, które nie mogą kupić biletów w przedsprzedaży. To jest dosyć skomplikowana operacja i musi potrwać, ale myślę, że jutro sprzedaż na te pociągi będzie wznowiona - obiecuje Paweł Ney z PKP Intercity.

Na pocieszenie warto podkreślić, że bilet na TLK będzie tańszy o jedną trzecią, a miejscówka stanieje z 15 do 5 złotych. Gdyby tak jeszcze informatycy z PKP zdążyli z czymś kiedyś na czas.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: RMF FM

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Transport i logistyka / RMF FM: Problemy z przedsprzedażą w PKP Intercity