Rockbridge wzmacnia zespół

opublikowano: 05-12-2017, 22:00

Dawne BPH TFI ściąga nowych ludzi. Znów sięga po kadry Skarbca.

Piotr Dygas jest nowym wiceprezesem Rockbridge TFI. Ostatnio pracował w grupie Skarbiec jako dyrektor departamentu klientów prestiżowych oraz dyrektor zarządzający w obszarze sprzedaży i działalności operacyjnej. W latach 2001-12 był zatrudniony w grupie KBC na różnych stanowiskach menedżerskich, związanych ze sprzedażą funduszy inwestycyjnych. Do Rockbridge TFI dołączył także Bartłomiej Florczak, a od lutego 2018 r. przychodzi Tomasz Miłkoś — obaj będą wspierać komunikację inwestycyjną.

Zobacz więcej

Tomasz Stadnik

Marek Wiśniewski

— W Rockbridge budujemy skuteczny i bardzo wyspecjalizowany zespół. Dotyczy to wszystkich elementów działalności firmy. Piotr, Tomek i Bartek to osoby, które miały istotny wpływ na sukces sprzedażowy funduszy zamkniętych w Skarbcu TFI. Zaprosiliśmy ich do Rockbridge, żeby oferować naszym partnerom najlepszą jakość w zakresie komunikacji inwestycyjnej i wsparcia doradców — zaznacza Tomasz Stadnik, prezes Rockbridge TFI.

Sam odszedł ze Skarbca wraz z Łukaszem Stelmasiakiem, po tym jak kontrolę nad giełdowym towarzystwem przejął deweloperski Murapol. Obaj trafili do Rockbridge, po tym jak kontrolę nad BPH TFI przejęła grupa Altus TFI. Wtedy też BPH TFI zmieniło się w Rockbridge. Rockbridge oferuje łącznie 34 fundusze. Już po głównych zmianach kadrowych i zmianie nazwy Rockbridge uruchomiło cztery nowe fundusze zamknięte.

— Nowe fundusze zamknięte absolutnej stopy zwrotu, które rozpoczęły działalność w listopadzie, mają już aktywa o wartości ponad 130 mln zł. To świetny start, jestem przekonany, że ze wzmocnionym zespołem możemy osiągnąć o wiele więcej — mówi Jakub Ryba, wiceprezes Rockbridge TFI.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu