Roger Hodgkiss w Generali Polska

opublikowano: 25-11-2019, 17:55

Roger Hodgkiss będzie odpowiedzialny za sprzedaż ubezpieczeń majątkowych Generali i Proama oraz marketing.

„Cieszę się, że Roger Hodgkiss dołącza do Generali Polska. Ma bogate doświadczenie na polskim rynku ubezpieczeniowym, na którym pracuje od 10 lat i zbudował bardzo dobre relacje z multiagentami. Wierzymy, że Roger wzmocni Generali i przyczyni się do dalszego rozwoju i wzrostu naszej działalności w Polsce” – mówi Andrea Simoncelli, prezes Generali, cytowany w komunikacie.

Roger Hodgkiss
Zobacz więcej

Roger Hodgkiss Marek Wiśniewski

Roger Hodgkiss w latach 2016-19 był w zarządzie PZU. Wcześniej był prezesem Link4 w latach 2009-2015. Przyczynił się on do przekształcenia ubezpieczyciela directowego w multikanałowego. 

Generali jest obecne w Polsce od 1998 r. Dostarcza na rynek ubezpieczenia majątkowe, wypadkowe i na życie klientom detalicznym i korporacyjnym, a także produkty inwestycyjne, z zakresu zarządzania aktywami i emerytalne. 

Generali zwiększyło swoje zaangażowanie na rynku polskim, poprzez ostatnie przejęcia Concordia i Generali Investment TFI, dążąc do stania się partnerem na całe życie dla swoich klientów i dystrybutorów.

3650b480-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Ubezpieczeniowe wieści
Newsletter, który dostarczy informacji na temat tego, co dzieje się w branży ubezpieczeń.
ZAPISZ MNIE
Ubezpieczeniowe wieści
autor: Karolina Wysota
Wysyłany co dwa tygodnie
Karolina Wysota
Newsletter, który dostarczy informacji na temat tego, co dzieje się w branży ubezpieczeń.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Wysota

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu