Royal PBK proponuje Życie z Plusem

Piotr Wielicki
opublikowano: 22-02-2002, 00:00

Poznań. Życie z Plusem to nowy produkt ubezpieczeniowy wprowadzany na rynek przez Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Royal PBK. Jak twierdzi Tomasz Telejko, prezes TUnŻ Royal PBK, tym, co wyróżnia Życie z Plusem na tle propozycji innych towarzystw, jest zwrot wpłaconych składek po zakończeniu okresu ubezpieczenia. Okres ten jest stały i obejmuje 15 lat. Składka może być opłacana kwartalnie (minimalna kwota to 90 zł), półrocznie (180 zł) lub rocznie (360 zł). Suma ubezpieczenia uzależniona jest od wieku i płci ubezpieczonego.

— Liczymy, że naszą propozycją zainteresujemy głównie osoby, które nie mają żadnego ubezpieczenia. Naszym głównym atutem jest nie tylko zwrot składki po zakończeniu okresu ubezpieczenia, ale także prostota nowego produktu — twierdzi Tomasz Telejko.

Royal PBK istnieje w Polsce od 5 lat. Specjalizuje się w indywidualnych i grupowych ubezpieczeniach na życie. Większość akcji należy do Royal & SunAlliance, drugim właścicielem jest Bank Przemysłowo-Handlowy PBK. Do końca 2001 r. Royal PBK zainwestował w Polsce 100 mln zł. Tomasz Telejko zapowiada, że do 2005 r. spółka zainwestuje w Polsce łącznie 250 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Wielicki

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Royal PBK proponuje Życie z Plusem