Rusza e-biznes

Redakcja
opublikowano: 12-04-2000, 00:00

Rusza e-biznes

OD DZIESIEJSZEGO WYDANIA rozpoczynamy publikację nowej serii materiałów opracowanych na zamówienie redakcji „Financial Times”, a poświęconych problematyce związanej z e-biznesem. Ich autorami są brytyjscy i amerykańscy specjaliści z branży IT.

W KOLEJNYCH wydaniach zaprezentujemy m.in. artykuły poświęcone możliwościom rozwoju europejskich przedsiębiorstw związanych z handlem elektronicznym i ich szansom na konkurowanie na globalnym rynku. Przedstawione zostaną także te rozwiązania technologiczne, które pozwolą kadrze zarządzającej eliminować problemy związane z systemem komunikacji w firmach, posiadających oddziały w różnych zakątkach świata.

ZDANIEM autorów kolejnych materiałów, przedstawiciele przedsiębiorstw z wielu branż, aby utrzymać przewagę konkurencyjną w rozpoczynającej się erze cyfrowej, będą musieli na nowo zdefiniować swoje kluczowe kompetencje i jasno określić, w jaki sposób zagospodarować dotychczas zdobytą wiedzę i umiejętności.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Redakcja

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rusza e-biznes