Ryzyko dla inwestorów

MAK
opublikowano: 28-03-2006, 00:00

4 kwietnia Coface Poland wraz z Bankiem BPH organizują pierwszą w Polsce konferencję poświęconą ryzyku w transakcjach międzynarodowych „Coface Country Risk Conference 2006”. Polscy i zagraniczni specjaliści z sektorów bankowego, ubezpieczeniowego oraz analitycy ekonomiczni przedstawią aktualną panoramę ryzyka i możliwości inwestycyjne na całym świecie, zanalizują tendencje kształtujące światową gospodarkę oraz ich skutki dla polskich eksporterów i importerów.

Pierwszy panel jest poświęcony rynkom Europy, na które trafia około 80 proc. naszego eksportu, ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec i Francji. Drugi blok dotyczy rynków azjatyckich, zwłaszcza gospodarki i specyfiki rynku Chin. Poza tym uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z publikacją Coface o ryzyku krajów, zawierającą informacje makroekonomiczne i dotyczące poszczególnych sektorów gospodarki w 152 państwach.

Konferencja jest przeznaczona m.in. dla członków zarządów, menedżerów i dyrektorów finansowych spółek podejmujących ryzyko związane z eksportem i importem.

Udział w konferencji jest bezpłatny, termin zgłoszeń upływa 30 marca. Patronem medialnym spotkania jest m.in. „Puls Biznesu”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu