Sala zabaw dla rodziców z dziećmi

opublikowano: 25-06-2018, 22:00

Inca Play w centrum handlowym Blue City, jedna z największych sal zabaw w Warszawie, przechodzi spektakularną metamorfozę.

Inca Play w centrum handlowym Blue City, jedna z największych sal zabaw w Warszawie, przechodzi spektakularną metamorfozę. Przybędzie atrakcji o charakterze edukacyjnym, a atestowane konstrukcje zabawowe pozwolą rodzicom bawić się z dziećmi. Na powierzchni 1300 mkw. powstanie miejsce zróżnicowane pod względem stopnia trudności zabaw i przystosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku.

Ideą nowej sali jest połączenie zabawy z ekologią i edukacją przyrodniczą. W różnych miejscach znajdą się ślady zwierząt i ich kryjówki, które będą wykorzystywane do animacji urodzinowych oraz warsztatów dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych z placówek oświatowych. Na atmosferę wpłynie również umieszczenie w niej naturalnych roślin. Będą też wydzielona strefa dla maluchów, tematyczne salki urodzinowe oraz wygodna kawiarnia z przygotowywanymi na miejscu przekąskami i napojami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Sala zabaw dla rodziców z dziećmi