Czytasz dzięki

Samsung wycofuje wszystkie próbne Galaxy Fold

opublikowano: 23-04-2019, 11:57

Samsung Electronics wycofuje wszystkie smartfony Galaxy Fold, które przekazał recenzentom do testów, donosi Reuters.

Południowokoreański gigant miał wypuścić 26 kwietnia w USA swój rewolucyjny smartfon, ale odwołał ten termin nie podając nowego. Obecnie stara się uniknąć dalszych strat wizerunkowych po tym jak okazało się, iż po krótkotrwałym użytkowaniu składany ekran telefonu łamie się, wybrzusza i miga. Analitycy podkreślają, że choć problemy Samsunga z Galaxy Fold nie zaszkodzą jego finansom, to odłożenie premiery telefonu będzie negatywnie wpływać na wizerunek firmy jako lidera innowacji.

Zobacz więcej

youtube.com

- Szukając pozytywów, mamy możliwość rozpoznać i rozwiązać te problemy zanim sprzedamy telefony klientom, więc nie będą się już na to skarżyć – powiedział Reutersowi anonimowy pracownik Samsunga.

Południowokoreański koncern planował sprzedaż 1 mln telefonów Galaxy Fold w tym roku. W całym 2018 roku sprzedał 291,3 mln smartfonów wszystkich modeli.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Polecane