Schodami w górę

MK
opublikowano: 27-06-2012, 00:00

Kadry

PAWEŁ TARNOWSKI

Został wiceprezesem LSI Software (producent oprogramowania dla sektorów detalicznego i gastronomiczno-hotelarskiego). Pełnił już tę funkcję od 29 kwietnia 1999 do 11 stycznia 2012 r. Jest akcjonariuszem spółki i ma 4,07 proc. głosów na walnym zgromadzeniu. W LSI Software pracuje od maja 1999 r. jako wicedyrektor generalny. W latach 1988-2004 był informatykiem, wiceprezesem i prezesem firmy Geosoft.

MICHAŁ HAMRYSZAK

Przejął od Andrzeja Panasiuka stery w TK Telekom (publiczny operator telekomunikacyjny; powstał pod nazwą Telekomunikacja Kolejowa). Przed objęciem stanowiska prezesa był przewodniczącym rady nadzorczej. Wcześniej stał na czele Polmozbytu Szczecin i dwóch warszawskich przedsiębiorstw: Szybkiej Kolei Miejskiej i Zakładu Oczyszczania Miasta.

STANISŁAW SZUDER

Zastąpił Edytę Glinkę na stanowisku prezesa firmy Energo-Tel, która zajmuje się serwisowaniem drugiej pod względem wielkości ogólnopolskiej światłowodowej sieci szkieletowej o długości 20 tys. km. Do końca maja był wiceprezesem tej spółki. W latach 1990-93 był wiceministrem łączności i współautorem prawa telekomunikacyjnego. W 1993 r. objął prezesurę w Lucent Technologies Poland, a od 2001 jako wiceprezes regionu odpowiadał za rynki Europy Wschodniej i Środkowej. W 2007 r. został dyrektorem biura strategii i regulacji Exatel (operator telekomunikacyjny).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu