Schodami w górę

MK
19-09-2012, 00:00

Kadry

OLIVER KANZI

Stanął na czele polskiego oddziału firmy Ericsson, międzynarodowego dostawcy usług dla telekomów. W branży telekomunikacyjnej pracuje od 1997 r. Wcześniej zajmował stanowiska menedżerskie w spółkach Alcatel i Nokia Siemens Network (NSN). W ostatnich dwóch latach w NSN szefował działowi sprzedaży, współpracującemum.in. z Deutsche Telekom Group, największym operatorem telekomunikacyjnym w Unii Europejskiej.

HERMANN STEHLIK

Został dyrektorem polskiego oddziału Epicor Software Corporation, międzynarodowego dostawcy oprogramowania dla biznesu. Pełni też funkcję wiceprezesa tej spółki w Europie Środkowej. Ma wieloletnie doświadczenie na rynku systemów klasy ERP. Specjalizuje się również w rozwiązaniach BI (analiza danych), a także do zarządzania łańcuchem dostaw oraz środkami trwałymi w dużych i średnich przedsiębiorstwach. W ostatnim czasie był dyrektorem niemieckiej agencji zatrudnienia. To nie koniec zmian kadrowych w Epicorze. Ian Walker został wiceprezesem ds. sprzedaży w regionie EMEA (obejmuje Europę, Bliski Wschód i Afrykę). Wcześniej pracował u czołowych dostawców i producentów systemów IT dla firm.

URSZULA FIJAŁKOWSKA

Od września pełni funkcję dyrektora sprzedaży dla sektora home & business networks w polskim oddziale Schneider Electric, międzynarodowej firmie wyspecjalizowanej w zarządzaniu energią. Od listopada 2001 do lipca 2012 r. kierowała różnymi formami sprzedaży w Acco Polska, dostawcy produktów biurowych, w tym systemów audiowizualnych i multimedialnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Schodami w górę