Schodami w górę

ADO, MCH, MAS
opublikowano: 08-01-2013, 00:00

Styczeń to miesiąc zmian kadrowych

MILENA SIKORA

Awansowała na stanowisko starszego zarządcy nieruchomości i koordynatora w dziale zarządzania nieruchomościami firmy Savills. Odpowiada za zarządzanie nieruchomościami, relacje z właścicielami i zarządcami, a także doradztwo w oparciu o standardy i procedury Savills. Koordynuje też prace kierowników projektów w swoim zespole oraz prowadzi kluczowe projekty techniczne. Milena Sikora od 1997 r. zajmuje się rynkiem nieruchomości komercyjnych. W Savills pracuje od 2009 r. Wcześniej była zarządcą m.in. budynków Tulipan House, Harmony Office Center i Mokotów Plaza 1.

KRZYSZTOF MISIAK

Objął stanowisko kierownika sekcji miast regionalnych w dziale powierzchni biurowych firmy Cushman & Wakefield. Będzie nadzorował pracę zespołu odpowiedzialnego za wynajem powierzchni biurowej poza Warszawą. W C&Wpracuje od 2007 r. Doradzał firmom: Infosys, Nokia Siemens Networks, Tate & Lyle, BRE Bank, Brown Brothers Harriman, SouthWestern BPS, Deloitte i Prudential. W maju 2012 r. otrzymał tytuł wspólnika (Associate).

DEL CHANDLER

Od stycznia 2013 r. obejmie stanowisko szefa działu rynków kapitałowych w DTZ na region Europy Środkowo Wschodniej (CEE). Będzie pracował w warszawskim biurze spółki i odpowiadał za rynki Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Wcześniej przez 17 lat pełnił funkcję dyrektora generalnego w dziale Structured Leasing Services CEE ING Lease.

ADAM BARYLAK

Dołączył do działu zarządzania projektami CBRE jako menedżer projektu. Będzie odpowiedzialny za usługi zarządzania nieruchomościami w całej Polsce, w tym m.in. za organizowanie przetargów dla oferentów usług dodatkowych, kontrolę kosztów, projektowanie, nadzór prac budowlanych, prac związanych z aranżacjami powierzchni, a także za zdobywanie nowych klientów.

Poprzednio pracował w Cinema City Poland, gdzie odpowiadał za zarządzanie nieruchomościami, nadzór prac projektowo-budowlanych przy budowie, modernizacji i remontach kin. Wcześniej był koordynatorem ds. budownictwa w firmie Pragma w Krakowie. Adam Barylak jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, kierunek budownictwo na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii.

SEBASTIAN KRZYWAŻNIA

Został nowym dyrektorem działu inwestycji. Zanim dołączył do Dolcan, pracował m.in. w Strabag i Eiffage Budownictwo Mitex. Nadzorował budowę POINT48, kompleksu na terenie Starego Browaru przy ul. Grzybowskiej w Warszawie oraz przygotowywał inwestycję Oxygen. Krzyważnia ukończył Wydział Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej oraz dwa kierunki podyplomowe związane z zarządzeniem procesami deweloperskimi. Firma Dolcan zatrudniła również trzech nowych menadżerów projektów:

MARCIN STANISŁAW ORZECHOWSKI

Od lat jest związany z branżą nieruchomości. Pracował przy budowie takich inwestycji mieszkaniowych jak Zacisze, Remiszewska Projekt, Platinum Plaza w Wołominie oraz osiedla domów jednorodzinnych w Jankach. Był również dyrektorem zakładu remontowo-budowlanego Komendy Stołecznej Policji.

TOMASZ LISOWSKI

jest inżynierem i rzeczoznawcą majątkowym. Prowadził własną firmę, która zrealizowała projekty: Złota 44, Narodowe Centrum Sportu i Złote Tarasy.

WITOLD GOSZKO

jest specjalistą w branży deweloperskiej i rzeczoznawcą majątkowym. Pracował jako kierownik projektu w spółkach Capital Park i Kiljańczyk Development.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ADO, MCH, MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu