Schodami w górę

MK
opublikowano: 05-06-2013, 00:00

Kadry

BARTOSZ SOROCZYŃSKI

Został prezesem Oracle Polska. Do niedawna kierował międzynarodowym zespołem zarządzania usługami IBM. Wcześniej stał na czele Polskiej Grupy Konsultingowej. Jest szefem organizacji IFMA Polska, która zrzesza profesjonalnych zarządców nieruchomości. Wykłada zarządzanie nieruchomościami na Uniwersytecie Warszawskim i w Szkole Głównej Handlowej. Andrzej Dopierała, który przez siedem lat kierował polskim oddziałem Oracle, obejmie inne stanowisko w europejskich strukturach koncernu.

TOMASZ JEDYNAK

Awansował na stanowisko dyrektora sieci sprzedaży Vobisu. Dotychczas był regionalnym menedżerem sprzedaży tej spółki w Małopolsce (od lutego 2010 r.), a wcześniej liderem regionu (od 2009 r.). W firmie pracuje od 1994 r. Zaczynał jako kierownik salonu franczyzowego, a następnie kierownik salonu firmowego. Kilka tygodni temu prezesem Vobisu został Wojciech Gaca. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nastąpią kolejne zmiany w zarządzie.

MICHAŁ PYTER

Objął funkcję dyrektora sprzedaży IT w sektorze biznesowym w Schneider Electric Polska. Pracę w tej firmie rozpoczął w 1997 r. jako menedżer produktu. Od grudnia 2000 r. zajmował się technicznym doradztwem dla klientów i partnerów APC zainteresowanych trójfazowymi systemami zasilania bezprzerwowego oraz systemami InfraStruxure do centrów przetwarzania danych w Polsce i krajach bałtyckich.

AGNIESZKA WĘGLARZ

To nowy dyrektor biura marketingu, relacji zewnętrznych i komunikacji korporacyjnej Sygnity. Przez ostatnie pięć lat pracowała w firmie Polkomtel, m.in. jako dyrektor departamentu strategii marketingowej i koordynator prac departamentu zarządzania marką. W latach 1996-2001 pracowała w działach obsługi klienta, a następnie planowania strategicznego w międzynarodowych agencjach reklamowych: JWT, Ammirati Puris Lintas, Publicis i Leo Burnett. Od 2001 do 2006 r. była dyrektorem działu strategii w agencji G7. Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim, stypendystka University College Galway i Sussex University w dziedzinie ekonomii i zarządzania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu