Sennik polski

KON
opublikowano: 29-06-2007, 00:00

Janusz Filipiak, właściciel ComArchu śni o Matriksie:

"Wpatrywałem się w ekran, na którym pojawiał się ciąg cyfr. Jak w Matriksie. Pamiętam, że piątki były czerwone, inne cyfry — czarne."

Sennik wyjaśnia: Obrazy na ekranie są symbolicznym, bardzo skrótowym przedstawieniem naszego życia. Jego najistotniejszych elementów. Liczby od zawsze uważano za symbole święte i tajemnicze. Ich znaczenie odnosi się przeważnie do dwóch aspektów: ilości i idei. Piątka symbolizuje zmienność, nowe wyzwania, niezależność i wolność. Może wyrażać tęsknotę za odrobiną odpoczynku od codziennego kieratu, za życiem bez rutyny i monotonii, także symbolizować zmiany w niedalekiej przyszłości. Kolor czerwony zapowiada transformację, symbolizuje odwagę, witalność.

Karolina Adamiak, psycholog: Wyczuwam w tym śnie silne dążenie do kontroli całokształtu rzeczy. Jego autor stara się zakomunikować: chcę ogarniać wszystko, monitorować, decydować o każdym aspekcie toczących się wokół mnie spraw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KON

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu