Shell otwiera nową siedzibę w Krakowie

opublikowano: 02-07-2017, 22:00

Shell Business Operations, centrum usług energetycznego koncernu, przeniosło się z podkrakowskiego Zabierzowa do kompleksu Shell Energy Campus w stolicy Małopolski.

To cztery specjalnie zaprojektowane dla Shella budynki, w których firma zajmuje łącznie 26 tys. mkw. Powstały po konsultacjach z pracownikami i przy współpracy z władzami miasta, aby dostosować komunikację do potrzeb firmy.

Shell Energy Campus
ARC

Znajdują się w nich m.in. trzy parkingi — naziemny, podziemny i dla rowerów, strefy relaksu i rozrywki w biurze i na zewnątrz. Jest tu zatrudnionych 2,7 tys. osób w dziewięciu działach biznesowych, które współpracują z grupą Shell w 20 językach. W ubiegłym roku firma przyjęła 730 osób, a tylko w tym roku ponad 500.

To nie koniec — Shell szuka specjalistów z finansów i księgowości, zaopatrzenia i logistyki, komunikacji wewnętrznej, spraw personalnych, prawa czy zarządzania projektami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Polecane