Siemens: współpraca z TP SA

Karol Wieczorek
opublikowano: 2002-06-19 00:00

Firmy Siemens i Telekomunikacja Polska podpisały porozumienie o współpracy badawczej dotyczącej wymiany informacji o tematyce oraz kierunkach rozwoju urządzeń i oprogramowania (Siemens) oraz oczekiwań Centrum Badawczo-Rozwojowego TP SA względem dostawcy technologii. Firmy będą również współpracować w tworzeniu metodologii badań oraz w dziedzinie badań certyfikacyjnych, badań i rozwoju urządzeń oraz systemów telekomunikacyjnych sieci PSTN, ATM i IP, a szczególnie urządzeń sieci następnej generacji.

Obie spółki zamierzają również wymieniać doświadczenia, poprzez udział w szkoleniach, sympozjach i seminariach organizowanych przez Siemensa lub Centrum Badawczo-Rozwojowe TP SA, szczególnie dotyczących sieci następnej generacji.