SKK Kredyt oferuje gotówkę i kredyt ratalny

Urszula Chojnacka
27-04-2001, 00:00

SKK Kredyt oferuje gotówkę i kredyt ratalny

Osoby potrzebujące pożyczki ratalnej lub gotówkowej mogą skorzystać z produktów SKK Kredyt. Klienci mogą narzekać jedynie, że firma nie proponuje pożyczek samochodowych i mieszkaniowych.

SKK Kredyt oferuje dwa najbardziej standardowe rodzaje pożyczek: kredyt ratalny i pożyczkę gotówkową. Korzystając z pożyczki ratalnej można kupić sprzęt AGD, RTV, meble, itp. lub sfinansować usługi zdrowotne i edukacyjne. Pożyczka gotówkowa może być przeznaczona na dowolny cel.

Minimalny okres, na jaki można zaciągnąć kredyt ratalny w SKK Kredyt, to 3 miesiące, maksymalny — 3 lata. Wysokość pożyczki nie może być niższa niż 200 zł, a wyższa niż 15 tys. zł. Na kwotę powyżej 5 tys. zł wymagana jest zgoda współmałżonka (bez poręczycieli i konieczności dokonywania pierwszej wpłaty).

Pożyczka udzielana maksymalnie na dwa lata ma stałe oprocentowanie — od 18 proc. dla kredytu zaciągniętego na trzy miesiące do 22 na 2 lata. Zmienne oprocentowanie kredytu zaciągniętego na maksymalny okres, tj. na 3 lata wynosi 22,75.

Pożyczka gotówkowa

Kwota pożyczki gotówkowej oferowanej przez SKK Kredyt może wynosić od 500 zł do 10 tys. zł. Kredyt do 6 tys. zł można uzyskać bez poręczycieli. Maksymalny czas spłaty w przypadku pożyczki nie przekraczającej 5 tys. zł wynosi 24 miesiące, a dla kredytów powyżej tej kwoty — 36 miesięcy.

Oprocentowanie pożyczki gotówkowej jest stałe dla kredytów do dwóch lat i wynosi od 19,75 do 22,25 proc. Pożyczki na okres od 25 do 36 miesięcy są oprocentowane według oprocentowania zmiennego — 23,25 proc. Wysokość miesięcznej raty nie może przekraczać 30 proc. miesięcznej wysokości dochodów netto klienta, a w przypadku emerytów i rencistów — 25 proc.

Wymagania firmy

Z usług SKK Kredyt może skorzystać osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i mieszkająca w Polsce. Wymagane są dwa dokumenty tożsamości i stałe źródło dochodów, w przypadku mężczyzn do 28 roku życia także książeczka wojskowa. Z produktów firmy mogą korzystać emeryci i renciści, rolnicy, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, a także osoby pobierające zasiłki przedemerytalne.

Urszula Chojnacka

u.chojnacka@pb.pl tel. (022) 611-62-27

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Urszula Chojnacka

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / SKK Kredyt oferuje gotówkę i kredyt ratalny