Softbank łapie oddech

Piotr Wiśniewski
opublikowano: 24-03-2003, 00:00

Przez dwa miesiące byki toczyły walkę z niedźwiedziami nie mogąc pokonać strefy oporu 15 zł. Informacja, iż Softbank znalazł się na krótkiej liście kandydatów do pozyskania kontraktu na informatyzację PKO BP, była impulsem uaktywniającym stronę popytową. Dynamiczne wzrosty na wysokich obrotach zatrzymały się dopiero przed kolejnym istotnym oporem 18 zł.

Wprawdzie 20 marca na wykresie świecowym pojawiła się świeca o silnej negatywnej wymowie, określana jako czarne marubozu zamknięcia, jednak z całą pewnością dwie świece (19 i 20 marca) nie tworzą formacji zasłony ciemnej chmury, gdyż otwarcie drugiego dnia nie nastąpiło powyżej maksimum białej świecy z dnia poprzedniego. W tej sytuacji niewykluczone, że po fazie konsolidacji, Softbank czeka koleina fala wzrostów. Po ewentualnym przebiciu oporu na poziomie 18 zł kurs powinien znów „stracić oddech” w granicach 20 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Wiśniewski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Softbank łapie oddech