Solemis pomaga trzem

AB
09-09-2009, 00:00

Kolejne trzy firmy podpisały z Solemis Group umowy o migracji z systemu ERP Dynamics GP do Dynamics NAV.

Kolejne trzy firmy podpisały z Solemis Group umowy o migracji z systemu ERP Dynamics GP do Dynamics NAV.

Migracja odbędzie się w ramach programu Microsoft Dynamics Move, co — jak zapewnia usługodawca — ma dać użytkownikom 100 proc. oszczędności kosztów licencji nowego systemu i specjalne ceny usług wdrożeniowych. Na zmianę systemu ERP zdecydowały się: Samindruk, producent papieru, formularzy do drukarek i różnych druków, Dolnośląska Kopalnia Kamienia Ogorzelec i Spomasz Krasnystaw, specjalizujący się w wyrobach i obróbce stali kwasoodpornej m.in. dla przemysłu spożywczego.

Migracji systemów dokonają specjaliści z Solemis Group, spółki, która jest partnerem Microsoftu i specjalizuje się w zarządzaniu procesami i efektywnością przedsiębiorstw.

Wszystkie trzy firmy korzystały dotychczas z systemu klasy ERP — Microsoft Dynamics GP. Wybrały migrację na nowocześniejszy system Microsoft Dynamics NAV w związku z ogłoszeniem warunków programu Microsoft Dynamics Move. Będą korzystały z tej samej wersji systemu Microsoft Dynamics NAV, wykorzystując moduły: finanse i księgowość, środki trwałe, sprzedaż i logistyka, zakupy i magazyn z możliwością późniejszego wprowadzenia innych modułów dostępnych w systemie. Samindruk ma licencje dla 27 jednoczesnych użytkowników, Spomasz dla siedmiu, a Kopalnia Ogorzelec dla sześciu.

Ważnym ułatwieniem dla użytkowników nowego systemu jest tzw. migracja otwartych transakcji, co oznacza, że w dowolnym momencie firmy mogą wymienić system, nie czekając na koniec roku finansowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AB

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Solemis pomaga trzem