Split szansą na nowe kontrakty

opublikowano: 08-02-2012, 00:00

Polskie firmy z branży turystycznej mogą znaleźć nowych kontrahentów podczas giełdy kooperacyjnej w Chorwacji.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza przedsiębiorców znad Wisły do udziału w bezpłatnej międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej Tourism@ GAST 2012, która odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów GAST. Giełda odbędzie się 9 marca w Splicie.

Wydarzenie skierowane jest do szerokiej gamy przedsiębiorców i instytucji związanych z turystyką. Udział w niej wezmą m.in. operatorzy turystyczni i agencje, przedstawicielehoteli, moteli, campingów, ośrodków SPA i uzdrowisk. Nie zabraknie także firm agroturystycznych, ubezpieczeniowych, zajmujących się transportem i cateringiem.

Giełda kooperacyjna to dla polskich przedsiębiorców szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz promocja na rynkach zagranicznych. Firmy będą też miały okazję do wymiany doświadczeń z branżowymi ekspertami z innych krajów. Jak wziąć udział w giełdzie? W pierwszej kolejności zainteresowany przedsiębiorca określa w formularzu rejestracyjnym on-line profil swojej działalnościi rodzaj współpracy, który chciałby nawiązać. Dane zgłoszonych firm umieszczone zostaną w katalogu na stronie http:// hr.sc-een.eu/company.publiclist.php?conf_id=24#1072. Z tej bazy zarejestrowani uczestnicy wybiorą firmy, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy. Każdy uczestnik będzie mógł stworzyć własny harmonogram przez akceptację lub odrzucenie zaproszeń do rozmów. Po zakończeniu etapu doboru wszyscy przedsiębiorcy dostaną indywidualne grafiki spotkań z nazwą potencjalnego partnera, godziną spotkania i numerem stolika. Udział w wydarzeniu jest dla firm bezpłatny. Ponadto polscyprzedsiębiorcy otrzymają bezpłatne bilety wejściowe na targi GAST 2012, które uprawniają do zwiedzania imprezy 9 marca. Uczestnicy we własnym zakresie ponoszą koszty przelotu, zakwaterowania i transportu materiałów informacyjnych.

Oprócz udziału w giełdzie kooperacyjnej polscy przedsiębiorcy mają też możliwość bezpłatnej prezentacji swoich materiałów promocyjno-informacyjnych i uczestnictwa w targach GAST 2012 na stoisku Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Zagrzebiu (7-11 marca).

15.02

Tego dnia mija termin rejestracji on-line dla firm.

KONTAKT

Więcej informacji na temat giełdy kooperacyjnej udziela: Anna Awdiejewa Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości e-mail: anna_awdiejewa@ parp.gov.pl tel.: +48 22 432-71-95

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane