Sporo ofert za unijne pieniądze

DCZ
opublikowano: 02-06-2014, 00:00

SZKOLENIA

Wciąż można korzystać ze szkoleń współfinansowanych z funduszy europejskich. W bazie www.inwestycjawkadry.pl jest prawie 6800 ofert. Szkolenia dotyczą zarządzania zasobami ludzkimi, umiejętności osobistych oraz informatyki. Największy wybór kursów mają mieszkańcy województwa śląskiego (874). W czołówce znajduje się też region dolnośląski (ponad 700) i mazowiecki (ponad 660). Najmniej kursów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego jest w Pomorskiem (194) oraz na Warmii i Mazurach (221).

— Pracodawcy od lat podkreślają, że kandydatom do pracy brakuje tzw. miękkich kompetencji, czyli umiejętności współpracy w zespole, komunikacji, odpowiedzialności, samodzielności. Dobrze więc, że oferty szkoleń wpisują się w potrzeby rynku pracy i warto wykorzystać te ostatnie miesiące powszechnej dostępności kursów na dokształcanie się — mówi Anna Świebocka-Nerkowska z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. [DCZ]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu