Spotkania fachowców od energii

opublikowano: 10-05-2018, 22:00

Ośrodek Enterprise Europe Network, działający przy Funduszu Górnośląskim, zaprasza przedsiębiorców do udziału w V edycji Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej.

Ośrodek Enterprise Europe Network, działający przy Funduszu Górnośląskim, zaprasza przedsiębiorców do udziału w V edycji Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej. Odbędzie się ona 8 czerwca w ramach XIV Forum Nowej Gospodarki w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum w Katowicach przy ul. Ligockiej 103. W trakcie wydarzenia będą podejmowane tematy m.in. gospodarki zasobooszczędnej, energooszczędnej i niskoemisyjnej, a także rewitalizacji terenów zdegradowanych.

Spotkania B2B kierowane są do podmiotów działających w takich dziedzinach, jak m.in. efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii, prawo i podatki oraz techniki pomiarowe i systemy zarządzania budynkiem i energią. Nie zabraknie także przedstawicieli takich sektorów, jak technologie wodno-ściekowe i przetwarzanie odpadów. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Więcej informacji o giełdzie można znaleźć na stronie www.enterprise.fgsa.pl. Na wydarzenie można rejestrować się do 6 czerwca.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu