Spotkanie kultur

opublikowano: 11-09-2017, 22:00

W dzielnicy biurowców i korporacji powstaje enklawa młodego biznesu.

Przy ul Postępu 14 na warszawskim Służewcu otwarto Hubhub, połączenie przestrzeni coworkingowej i biurowej. Znalazło się tu ponad 220 stanowisk roboczych w osobnych pokojach lub przy współdzielonych biurkach.

ŚRODOWISKO:
ŚRODOWISKO:
Przestrzeń HubHubu została zaaranżowana z wykorzystaniem mebli i wyposażenia wnętrz autorstwa utalentowanych polskich designerów.
ARC

— HubHub to odpowiedź na potrzeby firm, które poszukują nie tylko wygodnej przestrzeni do codziennej pracy, ale też miejsca, w którym mogą się pochwalić swoimi osiągnięciami czy znaleźć nowych partnerów do wspólnych działań. Jesteśmy otwarci na współpracę ze środowiskiem start-upowym i z większymi firmami, które chcą być bliżej innowacyjnych pomysłów rodzących się w głowach młodych przedsiębiorców. To idealne miejsce dla ludzi, którzy chcą tworzyć coś wyjątkowego — mówi Natália Kisková, szefowa HubHub w Europie.

Można tu przyjść z własnym laptopem nawet na jeden dzień (ceny zaczynają się od 110 zł) lub wynająć biuro dla zespołu. Na użytkowników czekają ogólnodostępna kuchnia, indywidualne schowki do przechowywania rzeczy, miejsca parkingowe dla rowerów, liczne strefy odpoczynku, a także przestrzeń mieszcząca nawet kilkaset osób, w której odbywają się wydarzenia dla społeczności HubHub i nie tylko.

Na parterze budynku są ogólnodostępny bar i bistro. Szczególnym wyróżnikiem jest ów bar. Dzięki niemu w warszawskim HubHub można tego samego dnia nie tylko pracować, posłuchać ciekawego wykładu, wymienić się wiedzą z poznanymi tu przedsiębiorcami, ale nawet… pójść z nimi na piwo.

Chociaż miejsc do pracy tu nie brakuje, HubHub nie jest jedynie centrum coworkingowym. Inicjatorzy dążą do stworzenia przestrzeni, w której innowacyjne idee znajdą najlepsze warunki rozwoju dzięki współpracy między firmami różnej wielkości i z różnych branż: od sektora kreatywnego przez nowe technologie po finanse czy nieruchomości.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane