Sprawdź rzetelność partnera

SACH
opublikowano: 15-03-2012, 00:00

Dziś i jutro możesz za darmo sprawdzić, czy twoi partnerzy biznesowi nie figurują w krajowym Rejestrze Dłużników ERIF.

15 marca obchodzimy Światowy Dzień Konsumenta. Z tej okazji każdy, kto dziś lub jutro w godz. 9-17 przyjdzie do warszawskiej siedziby Rejestru Dłużników ERIF przy placu Bankowym 2 lub do wrocławskiego oddziału przy ul. Legnickiej 56, będzie miał bezpłatny dostęp do najważniejszych usług rejestru.

Zainteresowani mogą sprawdzić, czy ktoś nie dopisał ich do listy dłużników oraz czy znajdują się na niej ich partnerzy biznesowi. Do skorzystania z usług rejestru będzie potrzebny jedynie dowód osobisty lub paszport. Na miejscu będą konsultanci biura, którzy w razie potrzeby odpowiedzą na wszystkie pytania związane z działaniem rejestru.

Osoby, które nie będą miały możliwości dotarcia do siedzib rejestru, mogą skorzystać z jego usług przez internetowy serwis www.infokonsument.pl. Będzie on bezpłatnie dostępny do końca marca.

15-16

marca W tych dniach można sprawdzić, czy dana firma figuruje w Rejestrze Dłużników ERIF.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane