Start-upy w praktyce

  • Marta Bellon
opublikowano: 30-10-2014, 00:00

100 tys. zł - o taką kwotę na rozwój pomysłu biznesowego będą mieli szansę powalczyć uczestnicy pierwszej edycji Start IT Up.

20 listopada w Technoparku Gliwice po raz pierwszy odbędzie się Start IT Up — impreza adresowana do pasjonatów branży IT, startupowców i osób z pomysłem na własną działalność, którzy otrzymają praktyczne rady, jak go rozwijać. Wszyscy uczestnicy mogą opisać swój pomysł na biznes i poddać go ocenie mentorów. Trzy najlepsze start-upy staną przed komisją inkubatora Innovation Fund i powalczą o 100 tys. zł na swoją działalność. Formularz zgłoszeniowy oraz link do pobrania bezpłatnych wejściówek można znaleźć na stronie: www.technopark.gliwice. pl. Zgłoszenia pomysłów biznesowych należy przesłać na adres e-mailowy: projekt@start-it- -up.pl. Wśród mentorów znajdą się m.in. Adam Przeździęk, właściciel technologicznego bloga Mediafeed.pl, Grzegorz Lentzy, menedżer IT w SMSapi, Michał Dusiński z Agile Evangelist i członek zarządu Cohesiva i Katarzyna Czyrnek z Positive Power. Podpowiedzą pomysłodawcom, czy dany pomysł ma szansę się udać, jak go rozwijać, skąd wziąć pieniądze na start i jak zdobyć pierwszych klientów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane