Startupowcy zjadą do Dubaju

DDorota Zawiślińska
opublikowano: 12-11-2018, 22:00

Zjednoczone Emiraty Arabskie to druga po Izraelu największa gospodarka na Bliskim Wschodzie.

Na początku przyszłego roku w tamtejszym Dubaju odbędą się międzynarodowe targi Arab Health. Impreza jest przeznaczona dla start-upów z branży medycznej. Podczas wydarzenia polskie firmy będą mogły skorzystać z promocji na narodowym stoisku. Wydarzenie jest również okazją do nawiązania kontaktów między przedsiębiorcami z różnych krajów.

Arab Health to jedne z największych na świecie targów wyposażenia i aparatury medycznej. Rodzimi przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami w sektorze elektromedycyny, a także nowinkami dotyczącymi sprzętu diagnostycznego i laboratoryjnego.

Celem organizacji stoiska, którego koszty budowy są finansowane z programu Marka Polskiej Gospodarki — Brand, jest promocja polskiego sektoramedycznego wśród zagranicznych inwestorów. Start-upowcy będą mogli zaprezentować materiały promocyjne z ofertą firmy, w tym m.in. ulotki, foldery i gadżety. Polskie stoisko będzie również miejscem spotkań z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

WAŻNA DATA

28-31.01 W tych dniach odbędą się międzynarodowe targi Arab Health.

WIĘCEJ INFORMACJI: Agnieszka Promianowska, PARP [email protected]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DDorota Zawiślińska

Polecane