Stawiam na zespół

KOMENTARZ: CZESŁAW KISIEL, prezes TDJ
opublikowano: 08-06-2017, 22:00

Od kilku lat kluczowym elementem strategii TDJ jest przemiana.

Od spółki przemysłowej ku nowoczesnej firmie inwestycyjnej, działającej w wielu sektorach gospodarki — od przemysłu ciężkiego, przez nieruchomości, aż po nowoczesne technologie. W procesie tym najistotniejszym elementem jest zmiana naszej kultury organizacyjnej. W TDJ stawiamy na wartościowych i profesjonalnych ludzi, obdarzamy ich zaufaniem, a następnie tworzymy zgrane zespoły nastawione na realizacje wspólnych celów. Wierzymy, że delegowanie odpowiedzialności rodzi prawdziwe zaangażowanie, zwiększa kreatywność i efektywność, a współpraca w zespołach jest najefektywniejszym sposobem realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Dzięki modelowi delegowania zadań i odpowiedzialności potrafimy jako firma dynamicznie się rozwijać w kilku obszarach jednocześnie. Naszą misją jest budowanie wokół TDJ społeczności opartej na wartościach i umożliwianie naszym pracownikom osiąganie sukcesów osobistych i zawodowych. Misja wywodzi się z założenia, że chcemy współpracować wyłącznie z ludźmi, dla których ważne są podobne wartości do tych, jakie prezentuje nasza firma. Dodatkowo wierzymy, że indywidualne sukcesy naszych pracowników przekładają się na sukces całej firmy, dlatego staramy się wspierać ludzi w rozwoju i chcemy dbać o to, by mogli odnosić swoje sukcesy osobiste i zawodowe.

CZESŁAW KISIEL, prezes TDJ
Zobacz więcej

CZESŁAW KISIEL, prezes TDJ Fot. Marek Wiśniewski

Firma to przede wszystkim ludzie i kultura organizacyjna.

W TDJ chcemy, aby właśnie te dwa elementy stanowiły o sile naszej organizacji. Mamy też coraz więcej przykładów tego, jak wiele można osiągnąć zespołem zgranych i fantastycznych osób i jest to kierunek, który z pewnością chcemy kontynuować i dalej rozwijać.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KOMENTARZ: CZESŁAW KISIEL, prezes TDJ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu