Stawiamy na technologie

DCZ
opublikowano: 17-05-2011, 10:08

Dla wielu pracowników naszego banku, o członkach zarządu nie wspominając, oczywiste były częste podróże służbowe między miastami, w których są biura centrali: Gdańskiem, Warszawą i Krakowem - Wojciech Sadowski, dyrektor obszaru jakości i efektywności sprzedaży Banku BPH.

Gdy tylko to było możliwe, staraliśmy się organizować telekonferencje, mając na uwadze czas i koszty. Ale jakość rozmowy przez telefon często pozostawia wiele do życzenia. Niedawno wprowadziliśmy technologię wideokonferencji w wysokiej rozdzielczości. Żartobliwie mówiąc, skończyły się czasy rozmowy z prezesem w niewyprasowanej koszuli. Jakość dźwięku i obrazu HD jest niesamowita, a jakość rozmowy nie różni się od prowadzonej twarzą w twarz. Dzięki tej technologii oszczędzamy czas, ograniczamy wielogodzinne podróże między biurami i zagraniczne, a po całym dniu wysypiamy się w swoim, a nie w hotelowym łóżku. Wideokonferencje nowej generacji to nie tylko sposób na zmniejszenie kosztów delegacji, ale przede wszystkim rewolucyjna zmiana jakości współpracy między zespołami. Poza trzema salami w naszych biurach korporacja GE, do której należy Bank BPH, ma ponad 200 odpowiednio przystosowanych pomieszczeń na całym świecie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane