Stoch dostał nowy samochód

DI
25-03-2014, 12:20

Sobiesław Zasada nagrodził naszego mistrza skoków narciarskich nowym samochodem. Kamil Stoch został też ambasadorem marki AMG.

- Nie wiem, co mam powiedzieć. Chciałbym bardzo gorąco podziękować panu Sobiesławowi i całej grupie Sobiesław Zasada Automotive za wspaniałą współpracę i pomoc w realizacji marzeń i sportowych celów - mówił podczas konferencji w salonie Mercedesa Kamil Stoch.  

Tak wygląda Mercedes-Benz A 45 AMG. Podobne auto otrzymał Kamil Stoch fot. Mercedes-Benz
Zobacz więcej

Tak wygląda Mercedes-Benz A 45 AMG. Podobne auto otrzymał Kamil Stoch fot. Mercedes-Benz

Polski skoczek zdobył w tym roku Kryształową Kulę za zwycięstwo w Pucharze Świata, ale największymi sukcesami były dwa złote medale, które wywalczył podczas niedawnych igrzysk olimpijskich w Soczi.  

Grupa Sobiesław Zasada Automotive, która jest jednym ze sponsorów zawodnika, przekazała mu w nagrodę samochód Mercedes-Benz klasy A 45 AMG. Skrót na końcu oznacza, że to sportowa wersja modelu. AMG to firma tuningowa należąca do koncernu Daimlera, która dodaje modelom Mercedesa sportowego charakteru i mocy. Auto Stocha ma pod maską 360 koni mechanicznych.  

Grupa byłego rajdowca Sobiesława Zasady poinformowała także, że Kamil Stoch będzie od teraz ambasadorem marki AMG. Na liście sponsorów skoczka, obok firmy motoryzacyjnej, jest także producent odzieży 4F, producent sprzętu narciarskiego Fisher oraz firma Isover, która wytwarza izolacje budowlane.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Motoryzacja / Stoch dostał nowy samochód