Stołeczna akceleracja

opublikowano: 27-03-2018, 22:00

Rozpoczął się nabór do miejskiego programu akceleracyjnego #Warsaw booster’18. To akcelerator dla start-upów z branży finansowej i ubezpieczeniowej.

Organizuje go Youth Business Poland, a finansuje Urząd Miasta Warszawy.

Co można zyskać? Półroczne szkolenia i warsztaty, których celem jest udoskonalenie innowacyjnych projektów biznesowych i rozszerzenie ich obecności na rynku, a także szansę na pozyskanie inwestora i finansowania. Pomóc w tym ma kilkudziesięciu mentorów i przedstawicieli świata biznesu, m.in. z JP Morgana, Nationale Nederlanden, Citi Handlowego, BGŻ BNP Paribas, Google Developers, Microsoftu i Hogan Lovells. Dodatkowo uczestnicy programu powalczą o nagrody o łącznej wartości 100 tys. zł. Do programu aplikować mogą zarówno początkujący przedsiębiorcy, którzy mają pomysł na biznes, jak i firmy działające na rynku nie dłużej niż trzy lata, których produkty są już w sprzedaży.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane