Stomil Wolbrom wdroży system BPSC

Mirosław Cichy
24-07-2002, 00:00

CHORZÓW. Spółka BPSC z Chorzowa i Fabryka Taśm Transparentowych Stomil Wolbrom podpisały umowę na wdrożenie pakietu wspomagającego zarządzanie — Impuls BPSC. Strony nie podały wartości kontraktu. System ma objąć zasięgiem wszystkie działy przedsiębiorstwa oraz zastąpić oprogramowanie Macrosoft i aplikacje stworzone samodzielnie przez firmę. Ma on zwiększyć kontrolę i zapewnić lepsze sterowanie przepływem środków finansowych, poprawić obsługę klienta w zakresie szybkości i jakości obsługi, usprawnić procesy zaopatrzenia. Proces wdrożenia zakończy się w lutym 2003 r.

Stomil Wolbrom jest najstarszym producentem wyrobów gumowych w Polsce. Klientami firmy są m.in. kopalnie i elektrownie.

Spółka BPSC powstała w 1988 r. Specjalizuje się w aplikacjach przeznaczonych dla średnich i dużych przedsiębiorstw o profilu produkcyjnym, handlowym i usługowym. Od 1994 r. współpracuje z firmą Oracle, na której oprogramowaniu opiera się pakiet Impuls BPSC.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Cichy

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Stomil Wolbrom wdroży system BPSC