Strabag wykonawcą dla firmy Dolcan

DI
17-05-2010, 09:08

Strabag rozpoczął budowę dwóch osiedli mieszkalnych w Warszawie, których inwestorem jest firma Dolcan Sp. z o.o.

Pierwsze z nich nosi nazwę „Osiedle Tęczowe” i znajduje się w warszawskiej dzielnicy Włochy. Jest to zespół 10 czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, które pomieszczą po 22 mieszkania, z garażem podziemnym i windą. Budynki będą przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Kolorystka osiedla utrzymana jest w jasnych barwach beżu i bieli z elementami czerwieni. Całe osiedle będzie ogrodzone. Budowa I etapu osiedla potrwa do I kwartału 2011 r.

Drugie osiedle znajduje się u zbiegu Al. Krakowskiej i ul. Instalatorów, na granicy dzielnic Ochota i Włochy. Projekt zakłada budowę osiedla wielorodzinnego na 350 mieszkań w budynkach o różnej wysokości – od 2 do 11 kondygnacji, oraz lokale usługowe na parterze budynków. W podziemiach osiedla zaplanowano dwukondygnacyjny parking, pomieszczenia gospodarcze oraz windy. Osiedle będzie dostępne dla osób niepełnosprawnych. Budowa potrwa do lata 2012 roku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Strabag wykonawcą dla firmy Dolcan