Strategiczne partnerstwo Home.pl i Google na polskim rynku

(Tadeusz Stasiuk)
opublikowano: 19-12-2005, 12:20

home.pl i Google Polska rozpoczęły strategiczną współpracę w zakresie popularyzacji usług hostingowych i reklamowych w sieci Internet.

home.pl i Google Polska rozpoczęły strategiczną współpracę w zakresie popularyzacji usług hostingowych i reklamowych w sieci Internet.

Firma home.pl została pierwszym partnerem Google Polska w zakresie popularyzacji usług hostingowych i reklamowych w sieci Internet. Obie firmy planują budować strategiczne partnerstwo dla przyśpieszenia rozwoju rynku usług internetowych w Polsce.

19 grudnia 2005 r. rozpoczęła się pierwsza wspólna akcja promocyjna home.pl i Google skierowana do użytkowników usług serwerowych home.pl (Business Starter, Business Server, Business Server PRO). Obecni i nowi Klienci home.pl otrzymają darmowe kupony o wartości200 zł do wykorzystania na reklamę w najpopularniejszej światowej wyszukiwarce internetowej Google oraz wybranych portalach i serwisach informacyjnych. Akcja promocyjna potrwa do31 maja 2006 roku.

- Kilkadziesiąt tysięcy polskich firm wykorzysta usługi reklamowe Google i nasze rozwiązania serwerowe do własnej promocji w Internecie. Udział w akcji promocyjnej umożliwi im praktyczne przekonanie się jak skuteczna jest dziś reklama internetowa – mówi Piotr Kapcio, dyrektor marketingu home.pl.

Oferowane przez home.pl kupony promocyjne umożliwią darmowe wykorzystanie usługi Google AdWords. Jest to forma reklamy tekstowej wykorzystującej efektywną technologię wyszukiwania kontekstowego na podstawie zdefiniowanych przez użytkownika słów kluczowych. Moduły reklamowe wyświetlane są obok lub nad rezultatami wyszukiwania na stronach Googleoraz Google Groups (grupy dyskusyjne) i Google Directory (katalog serwisów WWW).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Polecane