Strategie skutecznego zarządzania ludźmi

  • Dorota Czerwińska
15-10-2012, 00:00

Konferencja pod patronatem „PB”

Skutecznych liderów można poznać po tym, że potrafią myśleć lepiej niż inni, zwłaszcza lepiej niż ich konkurenci. Myślenie jest umiejętnością, której można się nauczyć i rozwijać przez praktykę. Są pewne specyficzne sposoby myślenia i działania, charakterystyczne dla skutecznych liderów w organizacji biznesowej każdego typu.

Zadając sobie właściwe pytania, często prowokacyjne i niewygodne, a następnie odpowiadając na nie, zaczynasz myśleć głębiej i bardziej precyzyjnie niż ludzie wokół ciebie — uważa Brian Tracy, jeden z najbardziej wpływowych liderów świata biznesu, który wystąpi na bezpłatnej konferencji „Nowoczesne strategie skutecznego zarządzania ludźmi”, organizowanej przez Kredyt Bank i Brian Tracy International, otwierając projekt Akademii Przedsiębiorcy.

Brian Tracy jest również inspirującym mówcą, autorem książek, konsultantem i założycielem Brian Tracy International oraz Brian Tracy University, największego multimedialnego portalu edukacyjnego w sieci. Stworzył programy budowania i wprowadzania strategii, zarządzania, coachingu kadry zarządzającej, motywowania pracowników i budowania skutecznych zespołów. Konferencja odbędzie się 18 października 2012 r. w godz. 9-18 w Hali Expo w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14. „Puls Biznesu” jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Czerwińska

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Strategie skutecznego zarządzania ludźmi