Strefa przyjazna przedsiębiorcom

opublikowano: 24-04-2014, 00:00

Co oferuje Brytyjsko-Polskie Centrum Biznesowe

Brytyjsko-Polskie Centrum Biznesowe (BPCB) jest efektem współpracy Brytyjskiej Agencji ds. Handlu i Inwestycji (UK Trade & Investment, UKTI), Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej (British-Polish Chamber of Commerce, BPCC) oraz HSBC Banku Polska. Oficjalnie otworzył je Kenneth Clarke, minister w brytyjskim rządzie i przedstawiciel premiera Zjednoczonego Królestwa ds. handlu w lipcu 2013 r. BPCB ma 500 mkw. i mieści się w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy.

Jest to otwarta strefa pracy dla brytyjskich i polskich przedsiębiorców, służąca nawiązywaniu kontaktów i wymianie informacji. BPCB to także profesjonalne miejsce spotkań networkingowych, konferencji, seminariów, promocji produktów, warsztatówi szkoleń, śniadań biznesowych oraz imprez okolicznościowych. Oferuje 22 hot deski, czyli miejsca pracy z dostępem do niezbędnych narządzi, a także różnej wielkości sale pozwalające na organizację spotkań, konferencji i szkoleń z dostępem do szybkiego internetu, wi-fi, drukarki, skanera, ksero oraz sprzętu do webinariów i wideokonferencji.

— Wsparcie zespołu doradców ds. handlu oraz dostęp do Centrum stanowią doskonałą platformę do rozwoju biznesu w Polsce. Brytyjsko-Polskie Centrum Biznesowe jest świetne. Dziękuję za możliwość skorzystania z sali spotkań — mówi Peter Shaw, dyrektor zarządzający Domino’s Pizza.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu