Studia logistyczne za darmo

DCZ
opublikowano: 03-09-2009, 11:14

450 studentów będzie mogło bezpłatnie studiować logistykę na trzyletnich studiach licencjackich. A to dzięki funduszom unijnym pozyskanym z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (POKL).

Zobacz więcej

WSB we Wrocławiu

Studia poprowadzi Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu we współpracy z firmą Epifor (dostawca rozwiązań z zakresu oprogramowania biznesowego dla średnich przedsiębiorstw) oraz L-Systems, które udostępniły uczelni specjalny program edukacyjny.
Obejmuje on takie przedmioty jak:  systemy informatyczne zarządzania i systemy zintegrowane. Pakiet edukacyjny Epicor będzie wspierał nauczanie w laboratoriach logistycznych nowego wydziału. Po zaliczeniu wszystkich zajęć studenci nie tylko zdobędą szczegółową wiedzę teoretyczną, ale praktyczne zrozumienie działania firm, co podniesie ich atrakcyjność na rynku pracy.
Program ten jest już z powodzeniem prowadzony na uczelniach wyższych w całej Polsce od marca 2007 roku. Objęte są nim  Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie oraz Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu