Surge na salonach

opublikowano: 18-02-2016, 22:00

Producent odzieży patriotycznej zapowiada kolejne sklepy stacjonarne w największych miastach.

Firma Surge Polonia, szyjąca niszową, patriotyczną odzież, ledwo otworzyła swój pierwszy salon w centrum handlowym Arkady Wrocławskie, a już zapowiada kolejne otwarcia. Do końca roku ma się pojawić jeszcze 10 sklepów firmy w największych polskich miastach.

Sklepy powstaną m.in. w centrach i galeriach handlowych. Salony mają mieć powierzchnię od 50 do 70 mkw. Kolejny zostanie otwarty w kwietniu w Warszawie. Firma działa na rynku od 2011 r. Odzież w całości produkuje w Polsce.

W ofercie ma przede wszystkim koszulki z wzorami inspirowanymi historią Polski, ale ostatnio wprowadziła do sprzedaży także spodnie chino i kurtki przejściowe. Chce się wyróżniać jakością materiałów oraz również designem, nawiązującym do graffiti, pop artu, komiksu czy sztuki tatuażu.

— Poszerzamy grono odbiorców, a powodzenie naszej oferty pokazuje, że wyprowadziliśmy odzież patriotyczną z niszy rynkowej. W najbliższym czasie skoncentrujemy się na dalszej rozbudowie sieci dystrybucji — mówi Wojciech Setny, prezes Surge Polonia. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu