Surowe piękno loftu

opublikowano: 18-02-2019, 22:00

Industrialne wnętrza to trend dla miłośników minimalizmu i prostoty.

Pozorny chłód, który panuje w takich przestrzeniach, można ożywić odpowiednimi dodatkami w kolorze nasyconej pomarańczy czy chłodniejszych odcieniach błękitu. We wnętrzach loftowych idealnie sprawdzi się beton, który świetnie komponuje się jako część salonu, kuchni, łazienki oraz jako istotny element sypialni. Proste i surowe wnętrza nie bez przyczyny kojarzą się ze skandynawskim designem, który w założeniu ma być funkcjonalny, a apartamenty zaprojektowane w tym stylu zachowują swój uniwersalny charakter. Wysokie sufity i większe niż w standardowych mieszkaniach przestrzenie powodują, że w takim otoczeniu czujemy się bardziej komfortowo, a wnętrze wydaje się większe optycznie.

Efekt optycznego powiększenia przestrzeni dają również surowe, wielkoformatowe płyty umieszczone na ścianach salonu. Industrialne schody zupełnie nie kolidują z surową stylistyką loftu, przeciwnie — dodają mu lekkości i rozjaśniają otoczenie.

Na zdjęciu: Loft urządzony przez warszawską pracownię wnętrz Decoroom, która świadczy usługi kompleksowego wykańczania mieszkań „pod klucz”. Wśród jej realizacji znajdują się również lofty.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy