Swarzędz próbuje

KSA
opublikowano: 22-07-2009, 00:00

Po fiasku w pierwszej turze likwidator ponownie wystawił na sprzedaż jedną z działek. Ceny nie zmienił.

Po fiasku w pierwszej turze likwidator ponownie wystawił na sprzedaż jedną z działek. Ceny nie zmienił.

Minął miesiąc od rozstrzygnięć pierwszych przetargów na działki likwidowanej meblowej spółki. Likwidator właśnie postanowił zrobić drugie podejście. Pod młotek ponownie trafiła nieruchomość w Swarzędzu.

— Działania, które dotychczas podejmowałem, pozwalają mi sądzić, że jest teraz spora szansa na sprzedaż tej nieruchomości — mówi Marek Kamiński, likwidator majątku Swarzędza.

Poprzednią próbę sprzedaży działki z zabudowaniami w Swarzędzu podjął 24 czerwca. W przetargu nie wpłynęła żadna oferta. Likwidator nie obniżył jednak ceny wywoławczej, która wynosi 1,85 mln zł.

— Zwracam uwagę na fakt, że — w związku z tym, że to druga próba — rynek jest już dobrze poinformowany o naszym zamiarze sprzedaży tej nieruchomości. Forma sprzedaży (przetarg ustny nieograniczony — red.) sprawia, że do przetargu może przystąpić praktycznie każdy zainteresowany nabyciem nieruchomości, oczywiście po spełnieniu warunków regulaminu — podkreśla Marek Kamiński.

Jednym z warunków jest wpłacenie wadium, którego wysokość ustalono na 185,1 tys. zł. Przetarg zaplanowano na 30 lipca.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KSA

Polecane