Święto branży medycznej

opublikowano: 17-10-2017, 22:00

Złap kontrakt

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i Ministerstwo Rozwoju zapraszają polskie firmy do skorzystania ze stoiska narodowego podczas targów MEDICA, które odbędą się w połowie listopada w Düsseldorfie. Ma ono promować polską branżę medyczną na świecie. Ze stoiska mogą skorzystać firmy, które biorą udział w targach jako zwiedzający albo wystawcy, ale również przedsiębiorcy, którzy nie wybierają się na wydarzenie osobiście, ale są zainteresowani promocją oferty swojej firmy w jego trakcie.

Organizatorzy zapewnią prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych, wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach oraz możliwość skorzystania ze strefy B2B, w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych. Korzystanie ze stoiska jest bezpłatne.

Uczestnicy sami pokrywają koszty podróży, zakwaterowania oraz biletu wstępu na targi. MEDICA to największe na świecie targi branży medycznej. Tematycznie obejmują one wszystkie sektory przemysłu medycznego.

WAŻNA DATA

13-16.11

W tym czasie odbędą się targi MEDICA w Düsseldorfie.

WIĘCEJ INFORMACJI

agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu