Szansa dla firm w Oslo

opublikowano: 29-07-2018, 22:00

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Innovation Norway zapraszają przedstawicieli firm do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej i konferencji, które odbędą się 26 września w stolicy Norwegii przy okazji Oslo Innovation Week.

Giełda przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających na rzecz gospodarki o obiegu zamkniętym (recykling, energia odnawialna, wydłużanie żywotności przedmiotów). Wydarzenie jest organizowane dla przedsiębiorców zainteresowanych ubieganiem się o dofinansowanie w ramach prowadzonego przez PARP programu Grantów Norweskich.

Ogłoszenie naboru wniosków planowane jest na 2019 r. Co istotne, czynnikiem zwiększającym szanse na otrzymanie grantu będzie realizacja projektu w partnerstwie z podmiotem norweskim. Giełda jest okazją, żeby poznać ewentualnych kontrahentów. Udział w niej jest bezpłatny. Zainteresowani powinni wypełnić formularz dostępny na stronie stronie https://circular- -economy.b2match.io/. Rejestracja potrwa do 20 sierpnia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu