Szukamy informatyków

Iga Mettler
opublikowano: 22-06-2007, 00:00

ArchiDoc to największa polska firma świadcząca usługi kompleksowego zarządzania dokumentami. W związku z szybkim rozwojem przedsiębiorstwa prowadzimy intensywne rekrutacje. Od początku 2007 r. przyjęliśmy 175 nowych pracowników.

Obecnie szukamy key account managerów, specjalistów do zespołu IT na stanowiska analityk-projektant i informatyk-programista, pracowników działów operacyjnych na stanowiska rejestratora danych.

Od kandydatów oczekujemy między innymi doświadczenia zawodowego, dokładności, samodzielności i kreatywności oraz umiejętności dobrej organizacji pracy. Oferujemy w zamian pełną wyzwań, stabilną pracę w Warszawie i w Katowicach, w młodym zespole i w przyjaznych warunkach.

Jak co roku, ogłosiliśmy też nabór na praktyki studenckie w siedzibie naszej firmy w Katowicach. W tym roku będą one zorganizowane w działach informatycznym i organizacyjno-prawnym, dlatego poszukujemy przede wszystkim studentów kierunków informatycznych, prawa oraz zarządzania. Organizujemy również staże absolwenckie we Włocławku i w Katowicach. W poprzednich latach po ich zakończeniu zatrudniliśmy 29 pracowników, którzy pracują w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę.

Iga Mettler

dyrektor personalny ArchiDoc

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iga Mettler

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu